Inline Field Group (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Default
nl: Standaard

en: Top
nl: Bovenaan

en: Visible
nl: Zichtbaar

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Custom
nl: Aangepast

en: Fields
nl: Velden

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Middle
nl: Midden

en: Auto
nl: Automatisch
