Inline Field Group (8.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Settings
pt: Definições

en: Default
pt: Predefinido

en: Top
pt: Topo

en: Bottom
pt: Baixo

en: Inline
pt: Em linha

en: Custom
pt: Personalizado

en: Fields
pt: Campos

en: Hidden
pt: Oculto
