Inline Field Group (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Container
sv: Grupp

en: Settings
sv: Inställningar

en: Default
sv: Förvald

en: Top
sv: Överst

en: Visible
sv: Synlig

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Inline
sv: Löpande

en: Custom
sv: Anpassad

en: Fields
sv: Fält

en: Hidden
sv: Dold

en: Auto
sv: Automatiskt
