Inline Field Group (8.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Container
tr: Kapsayıcı

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Default
tr: Varsayılan

en: Top
tr: En üst

en: Visible
tr: Görünür

en: Bottom
tr: Alt

en: Inline
tr: Satır içi

en: Custom
tr: Özel

en: Fields
tr: Alanlar

en: Hidden
tr: Gizli

en: Middle
tr: Orta
