Inline Field Group (8.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Top
ug: ئۈستى

en: Visible
ug: كۆرىنىدۇ

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Inline
ug: ئىچىدە

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: Middle
ug: ئوتتۇرا

en: Scroll
ug: سىيرىلما
