Inline Field Group (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Container
uk: Контейнер

en: Settings
uk: Налаштування

en: Default
uk: Базово

en: Top
uk: Зверху

en: Visible
uk: Видиме

en: Bottom
uk: Знизу

en: Inline
uk: В одному рядку

en: Custom
uk: Власний

en: Fields
uk: Поля

en: Hidden
uk: Приховано

en: Middle
uk: Середина

en: Auto
uk: Авто

en: Scroll
uk: Прокручувати з сайтом
