Inline Formatter Field (3.0.0-beta3) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Weight
el: Βάρος

en: Theme
el: Θέμα

en: Mode
el: Τρόπος

en: Option
el: Επιλογή

en: Key
el: Κλειδί

en: Global
el: Καθολικό

en: About
el: Περί

en: Formatting
el: Μορφοποίηση

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
