Inline Formatter Field (3.0.0-rc1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Value
ast: Valor

en: Actions
ast: Aiciones

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Weight
ast: Pesu

en: Mode
ast: Mou

en: Key
ast: Llave
