Inline Formatter Field (3.0.0-rc1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Actions
sk: Akcie

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Weight
sk: Váha

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Mode
sk: Režim

en: Option
sk: Možnosť

en: Key
sk: Kľúč

en: Global
sk: Globálny

en: About
sk: Informácie o

en: Formatting
sk: Formátovanie

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title
