Inline Formatter Field (3.1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Actions
gl: Accións

en: Remove
gl: Quitar

en: Weight
gl: Peso

en: Theme
gl: Tema

en: Mode
gl: Modo

en: Option
gl: Opción

en: Key
gl: Clave

en: views
gl: vistas

en: About
gl: Información

en: Add mode
gl: Engadir modo

en: Formatting
gl: Formato

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
