Inline Formatter Field (4.1.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Actions
km: អំពើ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Mode
km: របៀប​

en: Key
km: សំខាន់

en: About
km: អំពី

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
