Inline Formatter Field (4.1.0) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Actions
lv: Darbības

en: Remove
lv: Izņemt

en: Weight
lv: Svars

en: Theme
lv: Tēma

en: Mode
lv: Režīms

en: Option
lv: Iespēja

en: Key
lv: Atslēga

en: Global
lv: Globāls

en: About
lv: Par

en: Weight for @title
lv: Svars @title
