Inline Formatter Field (4.1.0) - en to ms translation catalogue (9 entries)

en: Value
ms: Nilai

en: Actions
ms: Tindakan-tindakan

en: Remove
ms: Buang

en: Weight
ms: Pemberat

en: Theme
ms: Tema

en: Mode
ms: Mod

en: Key
ms: Kunci

en: About
ms: Perihal

en: Weight for @title
ms: Pemberat untuk @title
