Inline Formatter Field (4.1.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Actions
sl: Akcije

en: Remove
sl: Odstrani

en: Weight
sl: Teža

en: Theme
sl: Tema

en: Mode
sl: Način

en: Key
sl: Ključ

en: About
sl: O modulu
