Inline Formatter Field (4.1.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Value
sr: Вредност

en: Remove
sr: Уклони

en: Weight
sr: Тежина

en: Theme
sr: Тема

en: Mode
sr: Режим

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
