Inline Formatter Field (4.1.0) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Actions
uk: Дії

en: Remove
uk: Вилучити

en: Weight
uk: Вага

en: Theme
uk: Тема

en: Mode
uk: Режим

en: Option
uk: Параметр

en: Key
uk: Ключ

en: views
uk: види

en: Global
uk: Глобальне

en: About
uk: Про модуль

en: Add mode
uk: Додати режим

en: Add theme
uk: Додати тему

en: display
uk: дисплей

en: Extra Options
uk: Додаткові параметри

en: Weight for @title
uk: Вага для @title
