Inline Formatter Field (8.x-2.1-rc1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Actions
hu: Műveletek

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Weight
hu: Súly

en: Theme
hu: Smink

en: Mode
hu: Mód

en: Option
hu: Lehetőség

en: Key
hu: Kulcs

en: About
hu: Leírás

en: Add mode
hu: Hozzáadás mód

en: Formatting
hu: Formázás

en: display
hu: megjelenítés

en: Weight for @title
hu: @title súlya
