Inline Formatter Field (8.x-2.1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Value
he: ערך

en: Actions
he: פעולות

en: Remove
he: הסרה

en: Weight
he: משקל

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Option
he: אפשרות

en: Key
he: מפתח

en: About
he: אודות

en: Formatting
he: תבניות

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
