Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Closed
az: Bağlıdır

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Open
az: Aç

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Title text
az: Başlıq mətni

en: Collapse
az: Yıxılma

en: all languages
az: bütün dillər

en: Weight for @title
az: @title üçün çəki

en: Weight for row @number
az: Sətir @number üçün çəki

en: @name field is required.
az: @name sahəsi tələb olunur.

en: Media type
az: Media növü

en: Zero items selected
az: Sıfır element seçildi

en: All @count items selected
az: Bütün @count elementləri seçildi

en: Select all media
az: Bütün medianı seçin

en: Update widget
az: Vidceti yeniləyin

en: Opening media library.
az: Media kitabxanasının açılması.

en: Adding selection.
az: Seçim əlavə edilir.
