Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Closed
be: Зачынена

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Open
be: Адкрыць

en: Rename
be: Перайменаваць

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Collapse
be: Згарнуць

en: Weight for @title
be: Вага для @title

en: Weight for row @number
be: Вага для радка @number

en: @name field is required.
be: @name поле патрабаванае.
