Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Closed
el: Έχει κλείσει

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Open
el: Ανοιχτά

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Title text
el: Κείμενο τίτλου

en: Collapse
el: Σύμπτυξη

en: all languages
el: όλες οι γλώσσες

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title

en: Weight for row @number
el: Βάρος για τη γραμμή @number

en: @name field is required.
el: Το πεδίο @name είναι απαραίτητο.
