Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Closed
gl: Pechada

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Open
gl: Aberta

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Title text
gl: Texto do título

en: Collapse all
gl: Contraer todo

en: Title: @title
gl: Título: @title

en: Collapse
gl: Pregar

en: all languages
gl: todos os idiomas

en: Weight for @title
gl: Peso para @title

en: Weight for row @number
gl: Peso para a fila @number

en: @name field is required.
gl: O campo @name é requirido.

en: Add @title
gl: Engadir @title
