Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Closed
nn: Stengt

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Unpublished
nn: Upublisert
