Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Closed
ro: Închis

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Open
ro: Deschideți

en: Rename
ro: Redenumire

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Title text
ro: Textul titlului

en: Collapse
ro: Restrângeți

en: all languages
ro: toate limbile

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title

en: Weight for row @number
ro: Greutate pentru rândul @number

en: @name field is required.
ro: Câmpul @name este obligatoriu.

en: Media type
ro: Tip media
