Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Closed
eo: Fermita

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Open
eo: Malfermu
