Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Closed
lt: Uždara

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Open
lt: Atvira

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Collapse all
lt: Suskleisti visus

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Weight for row @number
lt: Eilutės @number svoris

en: @name field is required.
lt: @name laukelis yra privalomas.

en: Media type
lt: Medijos tipas

en: Add @title
lt: Pridėti @title

en: Zero items selected
lt: Irašų nepasirinkta

en: All @count items selected
lt: Visi @count pasirinkti įrašai

en: Select all media
lt: Rodyti visus media įrašus
