Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Closed
ug: يىپىش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Open
ug: ئىچىشى

en: Title text
ug: ماۋزو تېكىستى
