Inline responsive images (3.0.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Configuration
es: Configuración

en: About
es: Acerca de

en: Show preview
es: Mostrar vista previa

en: Image style
es: Estilo de imagen

en: Responsive image style
es: Estilo adaptable de la imagen.
