Inline responsive images (3.0.2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Configuration
ar: الضبط

en: Editor
ar: محرر

en: About
ar: حول

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: Responsive image style
ar: نمط الصور المتجاوبة
