Inline responsive images (4.0.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Configuration
da: Indstillinger

en: About
da: Om

en: Show preview
da: Vis forhåndsvisning

en: Image style
da: Billedformat

en: Responsive image style
da: Responsivt billedformat
