Inline responsive images (4.0.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Editor
de: Herausgeber

en: About
de: Über

en: Show preview
de: Vorschau anzeigen

en: Image style
de: Bildstil

en: Responsive image style
de: Responsiver Bildstil
