Inline responsive images (4.0.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Editor
fi: Editori

en: About
fi: Tietoja

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: Responsive image style
fi: Responsiivisen kuvan tyyli
