Inline responsive images (4.0.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Editor
hu: Szerkesztő

en: About
hu: Leírás

en: Show preview
hu: Előnézet mutatása

en: Image style
hu: Képstílus

en: Responsive image style
hu: Alkalmazkodó képstílus

en: Preview of %image-style image style
hu: %image-style képstílusú előnézet

en: Preview of %responsive-image-style responsive image style
hu: %responsive-image-style alkalmazkodó képstílusú előnézet

en: Display image styles
hu: Képstílusok megjelenítése

en: Display responsive images
hu: Alkalmazkodó képek megjelenítése
