Inline responsive images (4.0.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Configuration
it: Configurazione

en: About
it: Informazioni

en: Show preview
it: Visualizza anteprima

en: Image style
it: Stile immagine

en: Responsive image style
it: Stile immagine responsive
