Inline responsive images (8.x-2.1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Editor
fr: Éditeur

en: About
fr: À propos

en: Show preview
fr: Montrer le récapitulatif

en: Image style
fr: Style d'image

en: Responsive image style
fr: Style d'image adaptatif
