Inline responsive images (8.x-2.1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Editor
nl: Redacteur

en: About
nl: Over

en: Show preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Responsive image style
nl: Responsive afbeeldingsstijl

en: Drupal image style
nl: Drupal-afbeeldingsstijl

en: Drupal responsive image style
nl: Drupal-responsive afbeeldingsstijl

en: Display image styles
nl: Afbeeldingsstijlen weergeven

en: Display responsive images
nl: Responsive afbeeldingen weergeven
