Inline responsive images (8.x-2.1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Editor
ru: Редактор

en: About
ru: Информация

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: Responsive image style
ru: Адаптивный стиль изображения
