Inline responsive images (8.x-2.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Editor
tr: Düzenleyici

en: About
tr: Hakkında

en: Image style
tr: Resim stili

en: Responsive image style
tr: Duyarlı resim stili
