Inline responsive images (8.x-2.2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Editor
ja: エディタ

en: About
ja: アバウト

en: Show preview
ja: プレビューを表示

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: Responsive image style
ja: レスポンシブ画像スタイル
