InlineManual (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: enabled
cs: zapnuto

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: disabled
cs: vypnuto

en: Description
cs: Popis

en: remove
cs: odstranit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: The changes have been saved.
cs: Změny byly uloženy.

en: Permission
cs: Oprávnění

en: Save permissions
cs: Uložit práva

en: edit permissions
cs: upravit oprávnění

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.
