InlineManual (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Title
da: Titel

en: enabled
da: aktiveret

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Operations
da: Handlinger

en: disabled
da: deaktiveret

en: Description
da: Beskrivelse

en: remove
da: fjern

en: Updated
da: Opdateret

en: The changes have been saved.
da: Ændringerne er blevet gemt.

en: Permission
da: Tilladelse

en: Save permissions
da: Gem tilladelser

en: edit permissions
da: redigér tilladelser

en: No content available.
da: Der er intet indhold at vise.
