InlineManual (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: enabled
et: lubatud

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: disabled
et: keelatud

en: Description
et: Kirjeldus

en: remove
et: eemalda

en: Updated
et: Uuendatud

en: The changes have been saved.
et: Muutused on salvestatud.

en: Permission
et: Õigus

en: Save permissions
et: Salvesta õigused

en: edit permissions
et: õiguste muutmine

en: No content available.
et: Sisu puudub.
