InlineManual (8.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: enabled
kk: қосулы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Description
kk: Сипаттама

en: The changes have been saved.
kk: Өзгертулер сақталды.

en: Permission
kk: Құқық

en: Save permissions
kk: Құқықтарды сақтау

en: edit permissions
kk: Құқықтарды өндеу

en: No content available.
kk: Контент жоқ.
