InlineManual (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: The changes have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ហើយ ។

en: Permission
km: សិទ្ធិ

en: Save permissions
km: រក្សាទុក​សិទ្ធិ

en: edit permissions
km: កែសម្រួល​​សិទ្ធិ

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។
