InlineManual (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Description
ne: विवरण

en: Permission
ne: अनुमति
