Inline Manual (8.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Title
da: Titel

en: enabled
da: aktiveret

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Operations
da: Handlinger

en: disabled
da: deaktiveret

en: Description
da: Beskrivelse

en: Settings
da: Indstillinger

en: remove
da: fjern

en: Refresh
da: Opdatér

en: Updated
da: Opdateret

en: The changes have been saved.
da: Ændringerne er blevet gemt.

en: Topics
da: Emner

en: Permission
da: Tilladelse

en: Save permissions
da: Gem tilladelser

en: edit permissions
da: redigér tilladelser

en: No content available.
da: Der er intet indhold at vise.

en: of
da: af

en: Edit permissions
da: Redigér tilladelser

en: Powered by
da: Drevet af

en: End tour
da: Slut tour
