InlineManual (8.x-1.0-beta2) - en to dz translation catalogue (14 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: enabled
dz: ལྕོགས་ཅན་

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: disabled
dz: ལྕོགས་མིན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: The changes have been saved.
dz: བསྒྱུར་བཅོས་འབད་ཡོད་མི་ཚུ་  སྲུངས་བཞག་འབད་ཡོད།

en: Topics
dz: གནད་དོན་ཚུ།

en: Permission
dz: གནང་བ།

en: Save permissions
dz: གནང་བ་སྲུངས།

en: edit permissions
dz: གནང་བ་ཚུ་ཞུན་དག་འབད་
