InlineManual (8.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: disabled
eo: malŝaltita

en: Description
eo: Priskribo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Refresh
eo: Renovigu

en: The changes have been saved.
eo: Ŝanĝoj konserviĝis.

en: Topics
eo: Temoj

en: Permission
eo: Permeso

en: Save permissions
eo: Konservi permesojn

en: edit permissions
eo: redakti permesojn
