Inline Manual (8.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Title
fr: Titre

en: enabled
fr: activé

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Operations
fr: Actions

en: disabled
fr: désactivé

en: Settings
fr: Paramètres

en: remove
fr: retirer

en: Refresh
fr: Actualiser

en: Updated
fr: Mis à jour

en: The changes have been saved.
fr: Les changements ont été enregistrés.

en: Topics
fr: Sujets

en: Permission
fr: Droit

en: Save permissions
fr: Enregistrer les droits d'accès

en: edit permissions
fr: modifier les droits

en: No content available.
fr: Aucun contenu disponible.

en: of
fr: sur

en: Edit permissions
fr: Modifier les droits

en: Powered by
fr: Propulsé par

en: End tour
fr: Terminer la visite
