Inline Manual (8.x-1.0-beta2) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Description
ps: سپړنه

en: Settings
ps: امستنې

en: Refresh
ps: تاندول

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Widget
ps: کاروونی

en: Topics
ps: موضوعګانې

en: Permission
ps: اجازه
